Darko Kralj osvojio prvo mjesto i ‘A’ normu, Deni Černi treće u disku i kugli

Članovi Atletskoga kluba osoba invaliditetom Otos Grubišno Polje sudjelovali u Varaždinu na Cro openu

Članovi Atletskoga kluba osoba s invaliditetom Otos Grubišno Polje protekloga su vikenda sudjelovali na natjecanju 'Cro open' u Varaždinu, međunarodnom natjecanju pod paskom IPC-a. Darko Kralj je s 12,87 metara bačenom kuglom osvojio 1. mejsto i 'A' normu, koja mu otvara vrata nastupa na svjetskom prvenstvu u Dohi u Katru.
Deni Černi je osvojio treće mjesto u bacanju diska i kugle i tako osvojio 'B' normu, pa će najvjerojatnije morati nastupiti na još kojem natjecanju kako bi osvojio 'A' normu.
Na natjecanju su nastupili još i Josip Zima i Dejan Bradešić. Zima je osvojio 4. mjesto u bacanju koplja i 5. u bacanju kugle, dok je Dejan Bradešić osvojio 4. mjesto u bacanju kugle. Plasman grubišnopoljskih atletičara može se okarakterizirati odličnim uzme li se u obzir da je konkurencija natjecatelja iz deset zemalja bila velika.
Atletičari su nastupili pod aplicom klupskoga trenera Borisa Kljaića. (RGP; Foto: Facebook Josipa Zime)

Povratak na: Novosti