Deni Černi osvojio dva zlata na Otvorenom atletskom prvenstvu Hrvatske u Varaždinu

Osim Černija nastupili su i N. Salopek, G. Popović i D. Bradešić, te su ekipno šesti. Nove susrete odigrali su i ostali gradski sportski klubovi

Protekloga vikenda Članovi Atletskoga kluba osoba s invaliditetom Otos Grubišno Polje sudjelovali su na Otvorenom atletskom prvenstvu Hrvatske u Varaždinu i ostvarili odličan uspjeh. Na prvenstvu na kojem se 140 natjecatelja iz deset europskih zemalja natjecalo u deset disciplina ekipno su osvojili šesto mjesto. Najbolji pojedinačni uspjeh postigao je predsjednik kluba Deni Černi. U kategoriji F54 osvojio je dva prva mjesta: diskom bačenim 22,7 metara, te kuglom bačenom 7,99 metara, što je ujedno i njegov osobni rekord. Nikola Salopek je u kategoriji F55 s 14,12 metara bačenim kopljem zauzeo 2. mjesto, te isti uspjeh ostvario sa 6,97 metara bačenom kuglom. Goran Popović je u kategoriji F54 u bacanju kugle (5,05 m) i diska (16.02 m) zauzeo treće mjesto, dok je Dejan Bradešić u kategoriji F20 zauzeo 7. mjesto u bacanju kugle (5.97m).

Iza nas je još jedan uspješan sportski vikend. Nogometaši Zdenke 91 na gostovanju u Daruvaru zasluženo su pobijedili s 5:3. U utakmici je debitirao golman juniora Patrik Šoma i svoj posao odradio odlično. Po dva zgoditka za Zdenku '91 postigli su Gloc i Plantek, a  jedan Oršić. Zdenkini juniori na gostovanju u Garešnici odigrali su neriješenih 3:3. Rezultat je odličan s obzirom na to da su doputovali sa samo osam igrača. Strijelac dva zgoditka bio je Dominik Bahun i jednoga Franjo Lukenda. Nogometaši Bilogore '91 u 15. su kolu ugostili dežanovački Dinamo i pobijedili 3:1. Strijelac dva zgoditka bio je Josip Pozaić, a jednoga Deni Tomljenović.

Dio nogometaša Škole nogometa Grada Grubišnoga Polja odigrao je nove susrete. Zbog lošeg vremena dio utakmica odigran je jučer. Oni uzrasta 14 i 10 godina gostovali su u Čazmi. Najstariji su poraženi rezultatom 8:1, dok su oni uzrasta 10 godina poraženi s 4:3. Polaznici škole uzrasta 12 godina susret s Čazmom igraju sutra, dok će oni uzrasta 8 godina danas u 18,30 na domaćem terenu ugostiti pakrački Hajduk.(RGP; foto: Facebook)

Povratak na: Novosti