RK Ilova u prvom kolu nastavka sezone pobijedila RK Golu

Rukometašice su odigrale prijateljsku utakmicu s RK Daruvarom

Rukometaši Ilove protekloga su vikenda u 10. kolu 3. Hrvatske rukometne lige sjever, kao prve u nastavku proljetnoga dijela sezone, bili domaćini RK Goli. Iako su na poluvremenu gosti vodili s jednim zgoditkom prednosti, u konačnici su se domaćini uspjeli obraniti i goste pobijediti rezultatom 29:26. U slijedećem, 11. kolu, rukometaši Ilove ponovno će biti domaćini te će slijedećega vikenda na vlastitom parketu ugostiti Ludbreg Mljekaru Bohnec.
Protekloga vikenda pripremnu utakmicu za nastavak sezone odigrale su i rukometašice Ilove. U prijateljskom susretu su ugostile kolegice RK Daruvara, te je utakmica završila pobjedom gošći iz Daruvara, koje su rukometašice Ilove porazile rezultatom 35:28.(RGP)

Povratak na: Novosti