Sportski vikend nekim gradskim klubovima donio poraz, nekima remi, a nekima pobjede

Nogometaši Zdenke '91 i rukometaši Ilove poraženi, NK Bilogora '91 odigrala neriješeno, a šahisti Bilogore '91 ostvarili i pobjedu i poraz

NK Zdenka '91 je u jučerašnjoj utakmici s NK Slatinom izvukla deblji kraj i time propustila mogućnost prodora na višu poziciju na tablici. Naime, klub koji se u osnosu na NK ZDenku '91 nalazio samo jedan bod i jedno mjesto više na ljestvici Međužupanijske nogomete lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica, Velikozdenčane je porazio rezultatom 2:1.
Nogometaši Bilogore '91 u prvom kolu proljetnoga nastavka prvenstva 2. županijske nogometne lige u Hrastovcu su protiv Mladosti-Nade izvukli remi rezultata 3:3. Zna li se da su gotovo 80 minuta igrali s igračem manje, jer je njihov vratar zaradio crveni karton zbog obrane izvan kaznenoga prostora, susret se može nazvati uspješnim.
Gosti iz Čakovca u subotu su rukometaše Ilove porazili s 31:23, a na pobjedu gostiju iz Međimurja je upućivao već rezultat od 20:15 na poluvremenu.
Šahisti Bilogore '91 su u jučer odigrana dva kola 2. Hrvatske šahovske lige centar zabilježili pobjedu i poraz. Rezultatom 4,5 : 1,5 u 3. kolu lige izgubili su od buševačkog Poleta, no u 4. kolu su s 4:2 pobijedili Krapinu i sada se nalaze na 5. mjestu ljestvice s 5 bodova.(RGP)

Povratak na: Novosti