Zdenka ‘91 prvu polovicu prvenstva završila na odličnom 3. mjestu lige

U posljednjem, 13. kolu jesenskoga dijela Zdenkaši su u Rovišću remizirali s istoimenim domaćinom

Protekloga vikenda nogometaši Zdenke '91 Zdenke '91 gostovali su u Rovišću, gdje su u susretu 13., posljednjeg kola jesenskoga dijela Međužupanijske lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica pokušali uzeti tri boda u susretu s tamošnjim istoimenim domaćinom. No, uzeli su tek jedan bod. Naime, utakmica je završila rezultatom 1:1. Iako su već u15. minuti Zdenkaši poveli zgoditkom Danka Tomašeka, već 20 minuta kasnije domaćin izjednačava. No, i taj je bod bio dovoljan da se Zdenka '91 popne još jedno mjesto više na tablici i jesenski dio prvenstva završi na trećoj poziciji, iz predavačkog Dinama i virjanskog Podravca.
Rukometaši Ilove ovoga su vikenda u Bjelovaru bilo domaćini RK Bjelovaru 2. Ondje su pretrpjeli još jedan poraz u nizu. Bjelovar 2 Ilovu je svladao rezultatom 34:22.

Povratak na: Novosti