NK Bilogora ‘91 ušla u šesnaestinu finala Nogometnog kupa Hrvatske, danas potvrđeno ugostit će splitskog Hajduka !

U pretkolu kupa Bilogora '91 je s 1:0 svladala Zagoru iz Unešića

NK Bilogora '91 je ušla u šesnaestinu finala Hrvatskog nogometnog kupa, što je do sada najveći korak u povijesti tog gradskog nogometnog kluba.  Naime, u jučerašnjem susretu na Gradskom stadionu s 1:0 pogotkom Željka Ostrmana u 23. minuti Bilogora '91 pobijedila je gostujuću Zagoru iz Unešića u Šibensko-kninskoj županiji. Podsjetimo, i ove godine Bilogora '91 bila je sudionik finala županijskoga kupa u kojoj je pretrpjela poraz protiv NK Bjelovara, ali je unatoč tomu ostvarila pravo nastupa u pretkolu kupa Hrvatske, u kojoj joj je kao protivnik pripala Zagora. Obje su momčadi u jučerašnju utakmicu na Gradskom stadionu ušle čvrsto, ali je već u 23. minuti nakon izvođenja udarca iz kuta, mrežu gostiju zatresao kapetan i trener domaćina Željko Ostrman. Iako su gosti pritiskali do samoga kraja, nisu bili uspješni. Bilogora '91 je tako ostvarila povijesni uspjeh i ušla u šesnaestinu finala hrvatskoga kupa, u kojoj joj u goste stiže prvoligaški klub Hajduk iz Splita, potvrđeno je na današnjem izvlačenju parova u HNS-u.

Povratak na: Novosti