Izbori za Vijeća mjesnih odbora Grada Grubišnoga Polja

Izbori za članove Vijeća mjesnih odobra Grada Grubišnoga Polja 16. listopada 2022.

Rješenje o određivanju biračkih mjesta

Pravovaljane kandidacijske liste za izbor članica/članova Vijeća mjesnih odbora na području Grada Grubišnoga Polja

Poziv na instruktivni sastanak za izbor članova vijeća mjesnih odbora na području Grada Grubišnoga Polja

Obvezatne upute

Obrazac za prikupljanje potpisa birača uz kandidaturu kandidacijska lista grupe birača

Prijedlog kandidacijske liste grupe birača za članice/članove Vijeća mjesnih odbora

Prijedlog kandidacijske liste političke stranke/političkih stranaka birača za članice/članove Vijeća mjesnih odbora

Stranački sastav mjesnih odobra na području Grada Grubišnoga Polja 2018

Obavijest o dežurstvu Gradskog izbornog povjerenstva

ARHIVA:

11. ožujka 2018. godine  provedeni su izbori za članove Vijeća mjesnih odbora na području Grubišnoga Polja, u kojima se 106 kandidata natjecalo za ukupno 58 vijećničkih mandata u 10 mjesnih odbora. Od 5300 upisnih birača, na izbore ih je izašlo 1398, ili 26,37 posto. To je 5,54 posto veća izlaznost birača u odnosu na prethodne izbore za vijeća mjesnih odbora, provedene u prosincu 2013. godine, kada je članove vijeća mjesnih odbora izašlo birati 20,83 posto Grubišnopoljaca.

Sukladno izbornim rezultatima konstituirani su Mjesni odbori u slijedećim sastavima:

Mjesni odbor Grubišno Polje:
Goran Starčević – predsjednik, J. Kozarca 19, Grubišno Polje
Članovi: Šandor Toth, Irena Cugovčan, Ivana Husak, Ivan Škrilac, Branko Kašić, Jurica Pušić, Goran Gorša, Jasmina Car

Mjesni odbor Veliki Zdenci:
Tomislav Bengez – predsjednik, Mate Lovraka 96, Veliki Zdenci, 
Članovi: Dalibor Jurina, Mile Vukelić, Dejan Vojtela, Alen Bauer, Boris Aleksić

Mjesni odbor Mali Zdenci:
Zdravko Rizman – predsjednik, A.Mihanovića 46, Mali Zdenci,
Članovi: Predrag Gazibara, Damir Černi, Vladimir Slunečko, Josipa Dobrijević, Drago Frantal, Slavko Čatoš

Mjesni odbor Grbavac:
Sebastijan Svat – predsjednik, Grbavac 101, 
Članovi: Pavao Horvat, Ivan Gerenđir, Petar Biškup, Darko Dimač

Mjesni odbor Treglava:
Alojz Besprska - predsjednik, Treglava 56A, 
Članovi: Venuška Vokal, Vlasta Besprska, Ivan Pospišil, Monika Besprska

Mjesni odbor Dapčevački Brđani:
Drago Horvat – predsjednik, Lončarica 74,
Članovi: Mira Rekić, Dragica Tomić, Božo Barać, Juro Dugandžija

Mjesni odbor Ivanovo Selo:
Danijela Šoma – predsjednica, Praška 1, Ivanovo Selo,
Članovi:  Tomislav Frantal, Dalibor Ris, Ivan Vujević, Zdenko Tuček

Mjesni odbor Turčević Polje:
Franjo Lukenda – predsjednik, Munije 14, 
Članovi:  Marin Bubaš, Zdenko Vokurka, Franjo Lukenda, Marijan Gloc

Mjesni odbor Donja Rašenica:
Ivan Bartoniček – predsjednik, Donja Rašenica 46, 
Članovi: Mila Radulović, Marjeta Topolovčan, Đurđica Bartoniček, Zvjezdana Bojčeta

Mjesni odbor Velika Barna:
Drago Mesar – predsjednik,  Braće Radića 31 Velika Barna, 
Članovi: Dražen Čikvar, Terezija Kralj, Milan Vujić, Tatjana Horvat.

IZBORI ZA VIJEĆA MJESNIH ODBORA 2013.