Sportski vikend

Nogometaši Zdenke 91 protekloga su vikenda odigrali još jednu prijateljsku utakmicu kako bi se što bolje pripremili za proljetni dio tekuće natjecateljske sezone. Na domaćem su terenu odigrali susret s NK Croatiom iz Grabrovnice, koja ih je porazila s čak 5:0.

Slično su prošli i nogometaši Bilogore 91. Ugostili su Hajduka iz Hercegovca. Iako je poluvrijeme završilo neriješeno s 1:1, u nastavku su gosti zabili još tri gola i zasluženo slavili rezultatom 4:1. Naredne subote Bilogorci igraju susret protiv Tomislava iz Bereka.

Rukometaši Ilove napokon su slavili. Na domaćem su parketu protekloga vikenda uništili RK Novsku. Naime, dva boda zaradili su rezultatom od čak 37:18. No, ipak nedovoljno za dizanje s posljednjega mjesta tablice, jer je i pretposljednji Brod, u čijem su dvorištu poraženi protekloga vikenda, ugrabio nove bodove.

Mali rukometaši Ilove bili su domaćini kruga regionalne lige A za dječake, u kojem su snage odmjerili rukometni klubovi Ilova, Varaždin, Vidovec i Ivanec. Ilovaši su izvukli deblji kraj u svim trima utakmicama.(RGP)

Povratak na: Novosti