Mažoretkinje uspješne na Europskom prvenstvu u Sloveniji

Grubišnopoljske mažoretkinje vratile su se s Europskoga prvenstva, održanog protekloga vikenda u Laškom u Sloveniji. Ondje su nastupile u konkurenciji brojnih drugih europskih kolegica i to u kategorijama juniorki s palicama, kadetkinja i juniorki sa štapom, te duetima juniorki i kadetkinja sa štapom.
Nakon što su dobro odradile svoj posao za koji su marljivo trenirale proteklih tjedana, u Grubišno Polje su se vratile s jednim peharom i medaljama. Juniorke u kategoriji palica osvojile su 3. mjesto i brončanu medalju, a u kategoriji štapa osmo. Deseto mjesto zauzele su Viktoria Andrijević i Lorena Gloc u kategoriji dua kadeta, dok je juniorski duo Veronika i Andrea Kučera zauzeo 14. mjesto. Kadetkinje u kategoriji štapa bile su 15., te je juniorski duo Mateja Gloc i Matea Kubiznjak zauzeo 17. mjesto.
Podsjetimo, Mažoretkinje grada Grubišnoga Polja su se za pravo nastupa na Europskom prvenstvu izborile na Državnom prvenstvu Hrvatskoga mažoret saveza održanom krajem svibnja u Karlovcu.(RGP; foto: Facebook)

Povratak na: Novosti