Protekli vikend nije bio sjajan za grubišnopoljske nogometaše

Boćari Otkosa 10 pobjedom nad BK Bulin Pan odlično započeli prvenstvo u 1. Zagrebačkoj boćarskoj ligi

Malo crno malo bijelo. Tako bi se mogao nazvati ritam rezultata grubišnopoljskih nogometnih klubova u novoj nogometnoj sezoni. Naime, Nogometaši Zdenke '91 nakon uspejha u prošlom kolu, protekloga vikenda nisu imali sportske sreće u susjednoj Garešnici, gdje ih je u 3. kolu Međužupanijske nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica ugostio i pobijedio NK Garić. Domaćini iz susjednoga grada Velikozdenčane su pobijedili rezultatom 2:1, koji je bio postavljen već u prvom poluvremenu. Naime, prvi zgoditak domaćina pao je već u drugoj minuti susreta, a samo osam minuta kasnije Boris Klimeš je izjednačio. No, već u 24 minuti Garićeva je lopta još jednom zatresla Zdenkinu mrežu, tako da je Zdenka '91 ostala na 8. mjestu ljestvice.
Nogometaši Bilogore '91 u Bršljanici nisu poraženi, ali nisu ni pobijedili. Podijelili su bodove s tamošnjim istoimenim domaćinom u utakmici koja je završila rezultatom 2:2. Pogotke za momčad Bilogore '91 postigli su Damir Matjašić i Dejan Barišić, a pri oba pogotka asistirao je Mihael Kralj-Bistrički. Grubišnopoljski se nogometaši sada nalaze na 3. mjestu ljestvice 2. županijske nogometne lige jug s 4 boda, ispod drugoplasirane Bršljanice i prve Mladosti Nade.
Boćari Otkosa 10 u prvom kolu nove 1. Zagrebačke boćarske lige s 10:8 svladali su gostujući Bulin Pan iz Križevaca.(RGP)

Povratak na: Novosti