SPORTSKI VIKEND Novi prvenstveni bodovi otišli u Daruvar i Bjelovar

NK Zdenku '91 s 1:0 porazio je NK Daruvar, a RK Ilovu s 27:24 RK Bjelovar 2. NK Bilogora '91 u prijateljskoj utakmici s 2:0 pobijedila NK Skok

U prvoj utakmici nastavka prvenstva Međužupanjske nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica NK Zdenku '91 rezultatom 1:0 porazio je gostujući Daruvar. Iako su gosti poveli već u 3. minuti, te su 'Zdenkaši' od 28. minute imali igrača više, ipak tijekom cijele utakmice nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti gostima.
Momčad NK Bilogore '91, pak, bila je uspješnija. Odigrala je novu pripremnu utakmicu u kojoj je ugostila NK Skok iz Skucana, te proslavila rezultatom 2:0. Prvi zgoditak postigao je Aleksandar Barišić, a konačnih 2:0 postavio je Marko Rakočević pogotkom s 25 metara. Naredne nedjelje Bilogorci će odigrati novu pripremnu utakmicu protiv NK Dinama iz Badljevine.
Rukometaši Ilove u petak su ugostili RK Bjelovar 2. Iako je poluvrijeme završilo neriješenim rezultatom od 12:12, u konačnici su pobjedu od 27:24 odnijeli rukometaši Bjelovara.(RGP)

Povratak na: Novosti